Language
Interpreter A.A.Tori ScottArt A.S.
Samantha Braddock
Lauren Bressler
Matthew Curtis
Monica Prado
Bryan Scalise
Taryin Tovar
Art — Graphic
Design A.A.S.
Samuel Black
Candice Campolla
Geovanni Cruz
Christine Pilkington
Michael Pilkington
Cinthia Sanchez
Associate Degree Nursing A.A.S.
Kyeong hang Abaoag
Joshua Albers
Gracie Bautista
Cynthia Becerra
Jennifer Benavides
Elizabeth Bible
Ashley Biskup
Kenneth Black
Tabitha Black
Ollie Bloomberg
Adriana Borunda
Rudeika Bowen
Melissa Bowyer
Kara Branum
William Bryan
Michael Byrd
Becky Caballero
Nicole Cain
Kadee Caison
Brandy Caple
Maria Carrizales
Lisa Cartrite
Jered Chamberlin
Brent Choate
Jennifer Coffey
Latisha Cooper
Callie Crowley
Leslie Cruz
Nichelle Dendy
Stephanie Detweiler
Nataly Diaz
Amber Evans
Cynthia Fierro
Elsa Flores
Jessica Garcia
Ashley Garza
Ramona Garza
Morgan Gideon
Amanda Gonzales
Michelle Goodson
Jamie Gray
Ashley Griffith
Kelsey Groen
Breanna Hall
Liliana Herrera
Candace Hogan
Edye Holland
Lauren Hudson
Corina Hyer
Camille Karr
Mason Kizziar
Melissa Kongvongsay
Stephanie Landers
Makayla Lane
Christene Leatherwood
April Linan
Jana Lopez
Nancy Luangraj
Kelly Lucero
Margarita Machado
Rachel Martin
Leslie Martindale
Marcella Martinez
Brittany Mccracken
Alyssa Mcdearmon
Whitney Miller
Brandon Minton
Sara Morad-ali
Amanda Nelson
Mandy Nevius
Mireya Ortegon
Lisa Pawlowski
Courtney Penrod
Leslie Porter
Stephanie Rackley
Anastacia Rasband
Marina Reyes
Seth Richardson
Jazmin Rivera
Jill Roberts
Ashley Rodriguez
Kyra Rogers
Amanda Ruiz
Julissa Saenz
Samantha Schoolcraft
Sameera Shoukath
Julie Simpson
Jessica Sladek
Britten Slatten
Ashley Smith
Rachel Smith
Mirella Solis
Brenna Stevens
Marda Taylor
Lindzi Tice
Erica Tope
Erica Turner
Lisa Valdez
Carmen Velador
Heidi Vogelgesang
Brooklyn Walker
Misty Walton
Erica Way
Rebecca Wetzel
Katelynn Whigham
Automotive
Technology A.A.S.
Johnathon Arellano
Juan Flores
Andrew Oliva
Automotive
Technology — Chassis and Body Certificate
Aubie Madden
Automotive
Technology — Power Train
Certificate
Jimmy Sambrano
Aviation
Maintenance — Aerospace
Manufacturing Certificate
Charles Anderson
Demetric Anthony
Joshua Bostick
Jacob Brown
Kenneth Devenney
Tanner Lemaster
Joshua Miller
Paul Ndahigwa
Kristine Nguyen
Donald Rasmussen
Ray Rincon
Don Vong
Miguel Zamora
Biology A.S.
Monique Aleman
Joel Martinez
Luis Medina
Michele Veloz
Business
Administration A.S.
Lori Bacon
Rachel Barnette
Kaitlin Cochran
Jonathan Delgado
Corey Elliott
Ashley Farrah
Sandra Ferguson
Ana Garay
Irving Gomez
Crystal Greene
Natalie Hall-Hardie
Brent Hill
Kelly Hobbs
Michael Ivy
Angelica Jaramillo
Jeffrey Kunkel
Elizabeth Leal
Danielle Luce
Aaron Martin
Raquel Martinez
Marlena Maxwell
Travis McClure
Tamara Moore
Carla Morgan
Neysa Nichols
Ramona Ordonez
Arturo Ortega
Enrique Ortiz
Dzenana Popovic
Jewelie Ramos
Bethany Rhinehart
Samuel Sanchez
Candice Schueler
David Steinman
Tyler Thomas
Megdalena Ubrig
Sasha Wright
Samantha Zamora
Business
Administration — Computer
Information
Systems A.S.
Selena Longoria
Jasen Newton
Stewart Pate
Juan Pina
Jordan Woodard
Business
Management A.A.S.
Kara Barrow
Haley Brown
Richard Cerda
Stacey Edwards
Jamie Gore
James Grays
Brooke Grinie
Denis Morales
Judy Nava
Charles Shipman
Sarah Wilhelm
Business
Management
Certificate
Veronica Aguilar
Richard Cerda
Child Development — Early Childhood A.A.S.
Sharonda Davis
Rhonda Hodges
Child Development — Early Childhood Administrator
Certificate
Amber Haile
Computer
Cyber-Security Certificate
Daniel Hernandez
Computer
Information
Systems A.A.S.
Miles Adcock
Jason Carreon
Lisa Edgar
Eric La Plount
Amber Mclean
Criminal Justice A.A.S.
Brandon Johnson
Deena Jolly
Jonathan Medellin
Rodney Morales
Darrell Roberts
Edward Ybanez
Criminal Justice A.S.
April Blacksher
Joshua Brown
Catalina Cruz
Ernie Cruz
Ashley Duschl
Aimee Gafford
Elizabeth Garcia
Steven Guerra
Denise Harley
Jason Harton
Stetson Mendoza
Crystal Oliver
Jared Oliver
Angelica Ramirez
Jeramy Stephens
Michael Valdovinos
Kai Vrede
Dental Hygiene A.A.S.
Jazzmann Ruiz
Diesel
Mechanics
Technology — Diesel Technician Certificate
Aaron Brown
Preston Dendy
Gary Finney
Rodolfo Garcia
Edgar Lopez
Reno Moats
Kelby Sharp
Jeffry Shipley
Aaron White
Drafting A.A.S.
Claudia Flores
Terry Grantz
Jeremy Hale
Jayshawn Jacobs
Jeremy Riddlespurger
Chris Rue
Pamela Sherman
James Simms
Drafting Cad
Specialist
Certificate
Trenton Breland
Matthew Ramirez
Pamela Sherman
Drafting
Technician
Certificate
Matthew Ramirez
Pamela Sherman
Education — 4-8 A.A.T.
Ron McKinnon
Education —
Elementary
Generalist A.A.T.
Karla Almanza
Brandy Barrera
Cheryl Compton
Shasta Cooke
Janelle Goodell
Patricia Hampton
Jessica Hernandez
Eva Morales
Lucia Morales
Elizabeth Neal
Morgan Powers
Dorothea Race
Tonja Ray
Tresa Scheller
Calli Williams
Lissa Yazzie
Education —
Elementary
Specialist A.A.T.
Rosa Cobos
Angie Flores
Misty Frenzel
Anita Rodriguez
Tania Salcido
Zehidy Saucedo
Education —
Secondary A.A.T.
Leigh Dominguez
Savannah Guy
Sara Matthews
Erasmo Mendoza
Evie Morrow
Jessica Munguia
Sia Sanmiguel
Electronics Systems Technology A.A.S.
Nels Bjork
Emergency Medical Services
Professions A.A.S.
James Davis
Engineering A.S.
David Hernandez
Daniel Salas
Jeehun Yi
English A.A.
Mari Escobar
Ransom Hefley
Fire Protection
Technology A.A.S.
Michael Back
Food Service
Management A.A.S.
Lawrence Russell
Food Service
Manager
Certificate
Allisun Wilbur
Food Service
Supervisor
Certificate
Rachel Scott
Forensic Science A.S.
Nacoal Friend
Emily Rickert
General Studies A.S.
Josie Adams
Jessica Armstrong
Robert Ashlock
Brenda Baray
Carla Belflower
Angela Bennett
Danika Blashill
James Braughton
Steven Cagle
Christopher Caldwell
Marshall Cooke
Kara Cothren
Guwan Creeden
Melissa Crossland
Heather Crouch
Tiffany Cruz
Sorour Daraei ahwaz
Trinidad De la cruz
Sandra De La Rosa
Kimberly Evans
Athena Fallin
Joel Favela
Joshua Ferguson
Rachael Friesenhahn
Brandi Gilbert
Ana Gonzales
Kendra Hacker
Megan House
Allison Huff
Nathaniel Jennings
Erin Kelley
Ashley Kennedy
Jacey Leffew
Christopher Lillico
Kelly Mackie
Kelsey Mauk
Allysha Mawson
Samantha McElroy
Debra McFarlin
Tanja McHam
Lizbeth Mireles
Donna Moffitt
Bradley Morphis
Ronda Morris
Andrea Morton
Lanh Nguyen
Brian Pantoja
Amanda Parks
Mary Phongphraphan
Gregory Pulley
Brittany Randolph
Allison Reed
Meagan Scholz
Carly Smith
Kimberly Smith
Nidia Terrazas
Randall Thorp
Ibeth Torres
Nichole Vigil
Scott Villanueva
Danielle Wall
Angela White
Stuart White
Management Certificate Mckenzie Jackson
IMT – Heating, Air Conditioning &
Refrigeration
Certificate
Adrian Cazares
Gerardo Huizar
Instrument &
Control Technology A.A.S.
Adolph Fessler
Richard Goyette
Tyler Malone
Justen Slaughter
Liberal Arts A.S.
Heather Dennis
Brandon Keesee
Stephane Martinez
Debra Ortega
Kelsi Peacock
Machining
Technology Certificate
Jack Talkington
Management —
Entrepreneurship
Certificate
Denis Morales
Mass Communication A.S.
Rebecca Arnold
Keenan Davis
David Duenes
Caitlin Duke
Darla Fish
Jacob Molina
David Montez
Jeffrey Munoz
Mathematics A.S.
Khourey Amos
Tyler Hester
Leo Looten
Medical Data
Specialist Certificate
Asia Brown
Brittani Chancler
Kaili Herr
Heather Lawson
Liria Soto
Sarah Wells
Mortuary Science A.A.S.
Elizabeth Goode
Annette Gould
Kristian Jacobs
Casey Mcdaniel
Mayra Vega
Mortuary Science
Certificate
Elizabeth Goode
Sarah Handing
Mindi Tejeda-Prieto
Office Administration A.A.S.
Lakeisha Anderson
Misty Edmondson
Enedina Nunez
Office
Administration — Professional
Certificate
Yanette Deleon
Office Assistant
Certificate
Yanette Deleon
Terry James
Toni Van Dyke
Paralegal Studies A.A.S.
Jessica Alvarez
Payton Alvey
Tracy Collier
Heather Hofstetter
Evangelina Medrano
Stephanie Milam
Ashley Orr
Sarah Rackley
LaShaundra Thompson
Brenda Zamora
Paralegal Studies — Professional
Certificate
Ashley Mitchell
Luz Vasquez
Photography A.A.
Brian Archer
Photography A.A.S.
Dylan Holman
Felisha Jackson
Mackenzie McLain
Photography
Certificate
Alyssa Abraham
Physical Therapist
Assistant A.A.S.
Kirsten Bradshaw
Physics A.S.
Troy Edwards
Pre-Law A.S.
Kristi Back
Pre-Nursing A.S.
Jasmine Vega
Pre-Physical Therapy A.S.
Katy Aljoe
Psychology A.S.
Lisa Anderson
Courtney Ball
Chyrl Duggan
Belen Flores
Colette Garrett
Coral Lopez
Robert Mackeen
Amber Moulden
Mercedes Patterson
Chrystal Pettit
Mary Phongphraphan
Kayli Reynolds
Kristina Thaxton
Kayla Todd
Esly Tremillo
Tracie Turvaville
Catherine Vogler
Radio-TV A.A.S.
Charles Tooley
Renewable Energy A.A.S.
Luis Aguilar
Joshua Gardiner
Matthew Harshman
Dustin Oder
Race Rose
Renewable Energy — Advanced Wind
Technician Certificate
Marcos Martinez
Ricky Robinson
Respiratory Care A.A.S.
Seth Herring
Cassandra Mendoza
Social Science A.S.
Kimberly Fowlkes
Chelsey Fox
Social Work A.S.
Christopher Aliff
Brittnee Beevers
Sherry Lovett
Amber Malone
Lizbeth Mireles
Corina Nunez
Erika Santiago
Jalee Selman
Erin Stovall
Brandy Striley
Sonography A.A.S.
Hilary Acker
Tara Blackwell
Sandy Parker
Hannah Swafford
Speech
Communication A.S.
Walker Glavin
Alexandria Thomas
Sports & Exercise
Sciences — Fitness Professional A.S.
Meghan Snider
Vocational Nursing Certificate
Karina Abrego
Jessica Acosta
Maria Aguilar
Zoraida Arroyos
Cody Barnett
Erica Blaine
Haydee Cassidy
Desiree DeSantiago
Crystal Dumas
Joanna Earle
Kimberly Echevarria
Jessica Falcon
Regina Galvan
Amber Garcia
Bethany Garcia
Victoria Gomez
Sarah Guerra
Connie Holland
Dena King
Julie Lang
Cassandra Lucero
Wendy Perez
Paria Peymani
Jacqueline Robles
Marissa Rodriguez
Roxanna Stanhope
Veronica Tagle
Fnu Tiseh
Sara Vandell
Dell-Nora Webb
Bear Womack
Leave a Reply